Aile Sağlığı Merkezimiz hafta içi her gün 08.00-12.30 ve 13.30-17:00 saatleri arasında muayene hizmeti verilmektedir. Merkezimize muayene amacıyla gelen gerek kayıtlı hastaların gerekse misafir hastaların muayeneleri ve tedavileri yapılmaktadır. Muayene sonrasında ileri tetkik ve tedavisi gerekenler bir üst merkeze sevk edilmektedir.

Aile Sağlığı Merkezimize geldiğinizde öncelikle  sıramatikten ( Sıramatik Kullanımı) sıra numaranızı alınız. Sıranız geldiği zaman Aile Hekiminizin odasına girerek muayene olabilirsiniz.

Poliklinik hizmetleri her Aile Hekiminin kapısında asılı bulunmaktadır. Ayrıca ilgili aile hekiminin internet sayfasından çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Her Aile Hekiminin çalışma saatleri arasında mobil hizmet ve yerinde sağlık hizmeti bulunmaktadır. Belirlenen saatler arasında Aile Hekiminiz, Aile Sağlığı Merkezinde bulunmayabilir. Lütfen Aile Hekiminizin poliklinik saatleri arasında Aile Sağlığı Merkezine başvuru yapmaya dikkat ediniz.

Hasta, Aile Sağlığı Merkezi’ne gelmeden raporlu dahi olsa ilaç yazdırmak suçtur. Aile Hekiminize bu konuda ısrar etmeyiniz. Yaptığınız her türlü başvuruda karışıklıklara yol açmamak için T.C. kimliğinizi lütfen yanınızda bulundurunuz.

CategoryHizmetlerimiz

İletişim        0(236) 462 3923